دی تجهیز آزما

یونود

 

کمپانی یونود استرالیا (ionode) با بیش از 40 سال سابقه یکی از بزرگترین و تخصصی ترین تولیدکننده های الکترود های الکتروشیمیایی جهت آنالیز آب و مایعات در دنیا به حساب می رود.

این کمپانی با سابقه و تکنولوژی بالای خود ، در حال تولید الکترود های پی اچ pH و الکترود های پتانسیل اکسیداسیون و احیا ORP و الکترودهای یون سلکتیو ( یونی ) Ion Selective با بالاترین کیفیت و کاربری می باشد.

محصولات یونود شامل انواع اکترود و پروب پي اچ ، الکترود های پتانسیومتری ، الکترود های رفرنس و مرجع ، الکترود های یونی و ... در آزمایشگاه ها ، صنایع غذایی ، زیست محیطی ، محیط های علمی و آموزشی ، آنالیز آب و فاضلاب ، داروخانه ها ، بیوتکنولوژی ، صنایع شیمیایی ، کشاورزی و باغبانی ، هیدروپونیک ، آکواریوم ها و حوضچه های پرورش ماهی کاربرد دارند.

کمپانی یونود با دانش فنی بالا و همچنین تجربه ی بلند بالا در این زمینه ، الکترودهای حرفه ای با تکنولوژی جدید و پیشرفته " جانکشن ثانویه ی میانی " "Intermediate Double Junction" را به عنوان سری IJ به بازار جهانی ارائه نمود.

در پی این تحول ، الکترود های سری IJ به عنوان الکترود های همه کاره تحت هر شرایط برای اندازه گیری هر نوع نمونه با هر وضعیتی ، با دقتی بی نظیر و همچنین طول عمر بالا پیشنهاد می شوند.

از این سری الکترود ها می توان در صنایع گوناگون از جمله صنایع داروسازی ، صنایع غذایی ، صنایع گوشت و لبنی ، آنالیزهای روغن ، اندازه گیری نمونه ها با پایه ی غیر آبی و همچنین تیتراسیون ها بهره جست.

الکترودهای یونود به شاخه های کلی زیر طبقه بندی می شوند. اطلاعات ، عکس ها و جدول های مشخصات فنی تمامی الکترودها آورده شده است. توجه فرمایید. 


شرکت دی تجهیز آزما


تهران ، خیابان ولیعصر ، پایین تر از خ جمهوری
کوچه لقمان ، ساختمان بهروز ، ط 4 ، واحد 10

0098 (21) 66972811

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

تامین کنندگان