دی تجهیز آزما

الکترود های سری IJ

IJ series

 

کمپانی یونود به الکترود های سری IJ خود شناخته شده است.

سری IJ مختصر شده ی Intermediate Junction یک سری بسیار پیشرفته از الکترودهاست که نوآوری جانکشن میانی ، آن را از الکترودهای دیگر متمایز کرده است. به واسطه ی این جانکشن میانی ، تماس مستقیم نمونه با جانکشن اصلی حذف شده که این باعث می شود جانکشن اصلی همیشه تمیز و عاری از هر گونه آلودگی باشد. این تکنولوژی ، شرایط لازم را برای اندازه گیری هر نمونه ای مهیا کرده است.

از جمله کاربری های این سری : اندازه گیری نمونه های موجود در صنایع آب و فاضلاب ، معادن ، صنایع غذایی ، صنایع لبنی ، صنایع روغنی و پترو شیمی و همچنین مناسب برای تیتراسیون ها ، حلال های غیر آبی ، یون متری و ...

از دیگر قابلیت های این سری می توان به قابلیت تعویض الکترولیت اشاره کرد. با توجه به نمونه و شرایط اندازه گیری می توان از الکترولیت های گوناگون استفاده کرد.

از خصوصیات مهم دیگر می توان به طول عمر بسیار زیاد این سری از الکترود ها اشاره داشت. علاوه بر ضد آب و ضد ضربه بودن این الکترود ها ، باید توجه داشت که عمر الکترود از زمان اولین تزریق الکترولیت و اولین اندازه گیری محاسبه خواهد شد. (الکترود به صورت خشک ارائه می شود و نیاز به آماده سازی دارد.)

یک بخش بسیار حیاتی در الکترود های اکتروشیمیایی جنس سنسور (ممبران - نوک الکترود) می باشد که تولید کنندگان این ممبران ها در دنیا محدود و انگشت شمار می باشند. یکی از افتخارات اصلی کمپانی یونود استرالیا در زمینه ی الکترود، تولید همین ممبران ها می باشد. که با حساسیت و کیفیت بسیار بالا به صورت اختصاصی و انحصاری تنها برای برند ionode توسط این کمپانی تولید می شوند. ممبران های یونود همگی به رنگ سبز هستند و از نوعی یاقوت سبز رنگ به دست آمده اند. همچنین ممبران ها در شکل های مختلف کُروی Bulb ، گلوله ای Bullet ، تخت Flat و نوک تیز Spear تولید می شوند.

و اما در مورد جنس بدنه ، بدنه ی الکترود های یونود از جنس پلی‌وینیلیدین (PVDF - Polyvinylidene fluoride) معروف به Kynar میباشد. این فرمول قوی از شاخه ی پلیمر ها ، مقاومت شیمیایی و دمایی بسیار بالایی دارد.

 


شرکت دی تجهیز آزما


تهران ، خیابان ولیعصر ، پایین تر از خ جمهوری
کوچه لقمان ، ساختمان بهروز ، ط 4 ، واحد 10

0098 (21) 66972811

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

تامین کنندگان